Amely.pl - wyjątkowe marki i produkty w jednym miejscu...

Tutaj znajdziecie Państwo informacje o wszystkich markach produktów dostępnych w naszym sklepie

.

Trek jest jednym z największych producentów rowerów na świecie. Nie znaczy to jednak, że uważamy się za lepszych od innych. Nieustannie oceniamy własne procesy produkcyjne i praktyki biznesowe, aby mieć pewność, że nasze działania, podobnie jak działania naszych pracowników, odzwierciedlają plany tworzenia lepszego świata.

CatEye jest wiodącym na rynku producentem oświetlenia i liczników rowerowych

Od swych narodzin (1954 r.) jest prekursorem wielu rewolucyjnych w tej branży rozwiązań. W 1964 roku Cat Eye stworzyła pierwszą lampkę ze światłem pulsującym a w 1981 roku powstały pierwsze liczniki rowerowe. Rok później na rynku pojawiły się pierwsze na rynku lampy przednie zasilane baterią a nie dynamem a w 2001 roku powstają lampy przednie wyposażone w białe diody LED. W chwili obecnej Cat Eye kontynuuje wprowadzenie innowacji i przoduje w przemyśle elektroniki rowerowej łącząc bezpieczeństwo z komfortem podczas jazdy na rowerze.

La Millou® to polska marka działająca na rynku akcesoriów dziecięcych od ponad 3 lat. Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja i dystrybucja wyjątkowych kocyków i innych akcesoriów dla dzieci i niemowląt.
To, co wyróżnia La Millou® spośród innych marek dostępnych na rynku, to najwyższa jakość oraz wyjątkowy design – niebanalne wzory i odważne kolory tkanin.
Od 2012 roku La Millou® współpracuje z aktorką, a równocześnie młodą mamą – Anną Mucha, która zaprojektowała już dwie kolekcje La Millou by Anna Mucha. Na bazie sukcesu tej współpracy w 2014 roku narodził się pomysł, aby stworzyć kolekcję inspirowaną pracami artystów sztuki współczesnej - projekt ujrzał światło dzienne przy zaangażowaniu prestiżowej Galerii Sztuki Abbey House.
Cały asortyment projektowany i produkowany jest w Polsce. Wszystkie materiały, jak również elementy wykończeniowe, posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty, a technika wykonania poszczególnych produktów gwarantuje bezpieczeństwo ich użytkowania przez dzieci już od narodzin.

Author jest europejską marką istniejącą na rynku rowerów już ponad 20 lat.

Wszystko zaczęło się od importu rowerów  z Azji na początku lat 90-tych przez firmę"Universe Agency", która swoje pierwsze kroki stawiała na trenie Czechach i Słowacji.  W 1993 doprowadziło to do powstania niezależnej marki Author, w skład której na początku wchodziło 9 modeli rowerów z linii Equipe. Z roku na rok marka stała się coraz bardziej popularna, sprzedaż rowerów liczona była w dziesiątkach tysięcy sztuk. Kolekcja rowerów została poszerzona do 23 modeli, a dodatkowo pojawiły się również akcesoria, sygnowane jej logiem.

Effii jest polską firmą wytwarzającą kolekcje niezwykłąych pościeli i dodatków dziecięcych Effii. W oparciu o doświadczenia zawodowe w pracy dla najbardziej ekskluzywnej, włoskiej firmy pościelowej, koncentrujemy się na wyjątkowym wzornictwie, jakości wykonania i użyteczności produktów

Amerykańska firma Boon powstała w 2004 mając na uwadze dobro dziecka i jego rodziców. Produkty są tworzone z wysokiej jakości materiałów nie zawierających Bisfenolu A.  Każdy produkt Boon niesie korzyści i praktyczne rozwiązania  dla rodziców, ułatwiając im codzienne obowiązki przy opiece i zabawie. Nowoczesne rozwiązania i proste, oryginalne wzornictwo cieszy się duży  powodzeniem produktów również w Europie.

Producenci w sklepie

 • BOON
 • EFFIKI
 • FOREVER ALOE VERA
 • La Millou
 • Lamps & Company
 • LITTLELIFE
 • LUBILU
 • PLAY & GO
 • PULP
 • SKIP HOP
 • SZUMISIE
 • WHISBEAR
 • WISHBONE